W trakcie bieżącego okresu przygotowawczego z zespołem trenera Krystiana Szleszyńskiego przygotowuje się Adrian Sikora. Rutynowany napastnik, związany przez kilka ostatnich sezonów z ustrońską Kuźnią, wciąż istotnej wartości sportowej dowodzi również w meczach sparingowych, w których jako testowany zawodnik wpisuje się na listę strzelców.

Niemal przesądzonego już dołączenia do KS Nierodzim, w którym to klubie między innymi eks-reprezentant Polski w ówczesnej Czantorii rozpoczynał swą piłkarską drogę, trudno nie uznać jako transferowy hit na a-klasowym szczeblu. 40-latek będzie przede wszystkim służył kolegom olbrzymim doświadczeniem z boisk krajowych i zagranicznych.


W kuluarach daje się słyszeć jednocześnie, że angaż Sikory to dopiero wstęp do dalszych zbrojeń klubu z dzielnicy Ustronia. Te nastąpić mają po zakończeniu obecnych rozgrywek. W nich KS Nierodzim nie odegra raczej znaczącej roli. Szanse na awans drużyny do grupy mistrzowskiej skoczowskiej A-klasy są aktualnie wyłącznie matematyczne przy 6-punktowym dystansie do premiowanych grą wśród najlepszych Błękitnych Pierściec.