Domowa konfrontacja III-ligowa z zawodnikami „jedynki” KŚ AZS Katowice miała przebieg niecodzienny. Bielszczanie wybornie wypadli w pierwszej kwarcie, którą wygrali aż 23:6. Gdy wydawało się, że pozwoli im to kontrolować mecz, rywale zrewanżowali się zwycięstwem w kolejnej z odsłon różnicą 13 „oczek”. Druga połowa spotkania to znów doskonały start ekipy DAAS Basket Hills, która przed decydującymi minutami zbudowała 20-punktowy zapas. I nawet skromny dorobek w ostatniej części potyczki nie wpłynął negatywnie na efekt finalny. Gospodarze triumfowali 74:57, do czego w stopniu największym przyczynili się zdobywca 19 punktów Robert Kozaczka i Grzegorz Szybowicz, który zapisał na swoim koncie 16 pkt.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – KŚ AZS I Katowice 74:57 (23:6, 9:22, 24:8, 18:21)