W najbliższy weekend odbędzie się przedostatnia kolejka bielskiej A-klasy. Awans w meczu z Sokołem Zabrzeg może zapewnić sobie drużyna z Kobiernic. Spotkania 25. serii gier zapowiada dla nas Jarosław Jankowski, grający trener LKS-u Mazańcowice. aklasa_bielsko - W Pisarzowicach mają ciekawy i młody zespół. U siebie nie przegrywają i są faworytem potyczki z rezerwami MRKS-u. Jeśli chodzi o postawę czechowiczan, to dużo może zależeć, od tego, w jakim składzie zagrają. MRKS walczy o utrzymanie.

Bestwinka – Międzyrzecze? Ciężko przewidzieć. Myślę, że remis jest w tym meczu prawdopodobny.

Soła przypieczętuje awans. Odstawiam wysokie zwycięstwo gospodarzy w spotkaniu z Sokołem Zabrzeg, który podobnie jak MRKS walczy o utrzymanie. W Kozach tamtejszy Orzeł zmierzy się z Czarnymi Jaworze. Wynik będzie oscylował wokół remisu.

Wilkowice powinny sobie poradzić z Godziszką. Typuję wysokie zwycięstwo GLKS-u.

Pojedziemy do Buczkowic na luzie. Każdy wynik może paść w tym spotkaniu. Postaramy się oczywiście o korzystny dla nas.

Program 25. kolejki: 22.06.2013 r. (sobota) Pionier Pisarzowice – MRKS II Czechowice-Dziedzice (g. 17:00) KS Bestwinka – KS Międzyrzecze (g. 18:00) 23.06.2013 r. (niedziela), g. 17:00 Soła Kobiernice – Sokół Zabrzeg Orzeł Kozy – Czarni Jaworze GLKS Wilkowice – Beskid Godziszka Sokół Buczkowice – LKS Mazańcowice