W ostatnich dniach nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej współpracy pomiędzy Bialskim Klubem Sportowym S.A. a firmą Bostik Sp. z o.o. Na mocy nowej umowy marka Bostik stała się Sponsorem Tytularnym bielskiego zespołu. Podczas tej ceremonii zostały zaprezentowane: nowa nazwa drużyny, nowe stroje meczowe bielskich siatkarek, a także nowa maskotka. Umowa, pod którą swoje podpisy złożyli Aleksandra Jagieło – prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A oraz Piotr Dąbrowski – Prezes Zarządu Bostik Sp z o.o. obejmuje bieżący i kolejny 2021/2022 sezon rozgrywek.
 
Bostik Sp. z o.o. to wiodący na świecie specjalista w zakresie inteligentnych klejów dla potrzeb konsumenckich, rynku budowlanego oraz szerokiej gamy klejów dla przemysłu wytwórczego. Historia Bostik jest pełna oryginalnych rozwiązań i innowacji, od 1889 roku Bostik opatentował ponad 9 tys. technologii poczynając od wodoodpornych rozwiązań dla obuwia, po wprowadzenie na rynek pierwszego kleju do samoprzylepnego zapięcia w pieluszkach niemowlęcych, liczne rozwiązania dla domu i budownictwa aż po specjalistyczne kleje stosowane w lotnictwie.
 
- Na takie momenty czeka się i pracuje bardzo długo. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że możemy ogłosić rozpoczęcie współpracy z naszym nowym Partnerem - firmą Bostik. Radość jest tym większa, iż jest to Partner Strategiczny. Firma Bostik to wiodący na rynku specjalista w zakresie chemii budowlanej i klejów przemysłowych, a od dzisiaj również Sponsory tytularny naszej drużyny siatkarskiej, która od dziś nosi nazwę BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Witamy na pokładzie i wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna dla obu stron - mówi prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.