Kolejne dwa reprezentacyjne występy, na przestrzeni obu meczów towarzyskich ze Szkocją, zanotował pochodzący z Czechowic-Dziedzic, Bartłomiej Gajda.

kadra gajda 2 We wtorek Polacy reprezentacji Szkocji do lat 15 nie sprostali. Mecz zakończył się zwycięstwem rywali 2:1, mimo że to „biało-czerwoni” prowadzili już od 3. minuty spotkania. Pomyślny okazał się rewanż. Znów szybko polska kadra strzeliła gola, po przerwie padł drugi, który był zarazem ustaleniem wyniku sparingowej potyczki.

Dwa występy w Hamilton zanotował Bartłomiej Gajda. Pochodzący z Czechowic-Dziedzic zawodnik, w przeszłości piłkarz BBTS-u Podbeskidzie Bielsko-Biała, a obecnie broniący barw klubowych zabrzańskiego Górnika, w dwóch meczach zaprezentował się w pełnym wymiarze czasu gry, po 80 minut jako środkowy obrońca, udowadniając, że należy do grona etatowych kadrowiczów reprezentacji U-15.