Reprezentacja Polski do lat 18, prowadzona przez Rafała Janasa, bierze udział w towarzyskim turnieju Slovakia Cup. Selekcjoner dał szanse zaprezentowania umiejętności zawodnikom bielskiego Podbeskidzia. madejski sebastian - sobala W pierwszym dniu turnieju Polacy zremisowali 1:1 z Chinami. Gola dla biało-czerwonych zdobył na początku drugiej połowy Krystian Peda. Cały mecz rozegrał Szymon Jarosz. Wychowanek Podbeskidzia wystąpił na środku obrony.

Nazajutrz kadra Rafała Janasa rywalizowała z gospodarzami. Zanotowała drugi remis 1:1. Tym razem na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Gajewski, a Jarosz nie pojawił się na boisku. Cały spotkanie w bramce zaliczył natomiast Sebastian Madejski. Bramkarza „Górali” pokonał w 60. minucie Jakub Krc.

Jutro ostatnie mecze turnieju. Polacy zmierzą się z Kanadą.