Reprezentacja Polski kobiet zaliczyła dwa mecze towarzyskie. Podopieczne Wojciecha Basiuka zmierzyły się z Czeszkami oraz Słowaczkami. W obu spotkaniach wystąpiła zawodniczka żywieckiego Mitechu.

wisniewska patrycja mitech Patrycja Wiśniewska we wtorkowym meczu z kadrą Czech na placu gry pojawiła się w 74. minucie. Polki, po bramce Ewy Pajor, prowadziły wówczas 1:0. W końcówce straciły jednak bramkę, pojedynek zakończył się remisem. Reprezentacje spotkały się w czeskim Nachodzie.

Dwa dni później „biało-czerwone” stanęły w sparingowe szranki ze Słowaczkami. Wiśniewska mecz rozpoczęła w wyjściowej jedenastce, w przerwie została zmieniona. Gospodynie – mecz rozegrano w Niecieczy – zaaplikowały rywalkom cztery gole, straciły jednego.