- Polonia będzie podrażniona po ostatniej porażce z rezerwami Rekordu i będzie chała wrócić na zwycięski szlak w meczu z Tempem Puńców. 1. 


Wiemy, że Gwarek to bardzo dobra drużyna, ale jestem przekonany, że to będzie wyrównane spotkanie. Liczę, że zgarniemy trzy punkty, bo przy obecnym ścisku w tabeli wygrana może nam pozwolić na opuszczenie strefy spadkowej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że łatwo nie będzie. 

 

Sądzę, że "dwójka" Podbeskidzia bez problemu poradzi sobie z ostatnią drużyną w tabeli, a więc MKS-em Lędziny. 

 

Wiosna na pewno nie należy do tych z gatunku wymarzonych dla landeczan. Spójnia potraciła sporo punktów, ale w meczu z LKS-em Tworków, przed własną publicznością, wygra. 

 

Serduchem zawsze jestem za "rekordzistami". Trzeba jednak pamiętać, że LKS Czaniec to zawsze jest bardzo niewygodny rywal. "Dwójka" Rekordu jest jednak "na fali" po wygranej z Polonii i podtrzyma swoją dobrą propozycję. 

 

Odra bardzo dobrze punktuje, wygrywa, zdobywa dużo bramek... Sądzę, że Orzeł będzie musiał uznać wyższość swojego rywala. 

 

W Rybniku typuję podział punktów. Piłkarsko jestem przekonany, że MRKS będzie piłkarsko drużyną lepszą, ale ROW gra bardzo fizycznie i twardo, dlatego może urwać punkty czechowiczanom. 

 

Program 22. kolejki: 

 

20.04.2024 r. (sobota), g. 17:00

Polonia Łaziska Górne - Tempo Puńców (g. 14:00)

Gwarek Ornontowice - Kuźnia Ustroń (g. 15:00) 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKS Lędziny (g. 15:00)

Decor Bełk - GKS II Tychy

Spójnia Landek - LKS Tworków 

LKS Czaniec - Rekord II Bielsko-Biała

Odra Wodzisław - Orzeł Łękawica 

 

21.04.2024 r. (niedziela), g. 11:00
ROW Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice