W najbliższą niedzielę zakończą się rozgrywki sezonu 2012/2013 w skoczowskiej A-klasie. Ostatnie siedem spotkań zapowiada dla naszego portalu Michał Kurzeja, szkoleniowiec cieszyńskiego Mieszko-Piasta.

aklasa_skoczów

– Gramy ze Spójnią u siebie i chcemy zrewanżować się za jesienną porażkę. Liczę, że zagramy w pełnym składzie i interesuje nas tylko zwycięstwo. Mamy szansę, by tak się stało. Zwłaszcza po ostatnich gorszych meczach powinna zrehabilitować się ekipa z Istebnej. U siebie, moim zdaniem, wygra starcie z Orłem Zabłocie. Po sromotnej porażce w Pruchnej na własnym boisku zagra Beskid Brenna. Rywale drugie miejsce mają już pewne, dlatego też stawiam na gospodarzy. Drużyny o zbliżonym poziomie powalczą w Goleszowie. Zdecydować może dyspozycja dnia, ale ja stawiam na remis. Jako zespół ligi okręgowej LKS Pruchna powinien wygrać ze Zrywem Bąków. Mistrz A-klasy jest zdecydowanym faworytem ostatniego meczu i w mojej opinii zgarnie trzy punkty. To ostatnia kolejka i nie wiadomo jeszcze, jak to wszystko ułoży się w dole tabeli. Victoria punktów potrzebuje, ale w konfrontacji ze Strażakiem typuję podział zdobyczy. Choć drużyna z Pogórza ciągle walczy, to myślę, że ciężko będzie o zwycięstwo nad Olzą Pogwizdów. Przewiduję, że padnie ostatecznie remis.

Program 26. kolejki: 23.06.2013 r. (niedziela), g. 17:00 Victoria Hażlach – Strażak Pielgrzymowice Trójwieś Istebna – Orzeł Zabłocie LKS Goleszów – Spójnia Górki Wielkie Beskid Brenna – Błyskawica Kończyce Wielkie Zryw Bąków – LKS '99 Pruchna Olza Pogwizdów – LKS Pogórze Mieszko-Piast Cieszyn – Spójnia Zebrzydowice