Piłkarze z Wodzisławia Śląskiego mecz rozpoczęli z wysokiego "C", pokazując, że do Czańca przyjechali z myślą tylko o komplecie punktów. Już po 35. minutach Odra prowadziła 3:0, a hat-trick'iem popisał się Marcin Wodecki. Na te trafienia LKS odpowiedzieć zdołał raz. W 36. minucie Damian Oczko groźnie uderzył z dystansu, bramkarz Odry piłkę sparował, a dobijający Sebastian Wiśniowski z bliskiej odległości się nie pomylił. Tuż przed przerwą Wodecki strzelił jednak 4 gola.

Na początku rewanżowych 3 kwadransów korzystnie prezentowali się gospodarze, którzy wypracowali sobie 2 dobre okazje ku temu, by zniwelować straty. Niewiele do szczęścia zabrakło główkującemu Bartłomiejowi Borakowi oraz Wiśniowskiemu. Zdecydowanie skuteczniejsza była ekipa z Wodzisławia Śląskiego, która w ostatnim kwadransie Mateusza Jedynaka pokonała jeszcze po trzykroć. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem lidera 7:1.