Halowa Liga Skrzatów przeznaczona jest dla drużyn złożonych z dzieci z rocznika 2009, 2010, 2011 i młodszych. Mecze systemem „każdy z każdym” będą odbywały się we wtorki od godziny 17:00 do 19:30 w hali CSW w Kozach. Tak będzie aż do kwietnia przyszłego roku, gdy rozgrywki finiszują.

Organizator, czyli Centrum Sportowo-Widowiskowe, przewidział wpisowe dla zespołów w wysokości 400 zł na cały sezon ligowy. W tej kwocie zapewnione zostanie miejsce zawodów, profesjonalna obsługa turniejów, nagrody na zakończenie rozgrywek w postaci pucharów, statuetek i medali, udział w eventach towarzyszących i obsługa animatora. – Gwarantujemy świetną zabawę i integrację środowiska trenerów, rodziców oraz dzieci. Poprzednia odsłona ligi pokazała, jak takie zmagania dla młodych adeptów futbolu są potrzebne – wyjaśnia dyrektor koziańskiego Centrum Konrad Hamerlak.

Udział w Halowej Lidze Skrzatów, przewidziany dla 6 drużyn w każdej z kategorii, zgłosić można jeszcze w terminie do 17 sierpnia br. pod nr telefonu: 505-091-883 lub adresem e-mail: info@csw.kozy.pl.