Spotkanie Drzewiarza Jasienica z Górnikiem Pszów trwało... 10 minut. drzewiarz jasienica Zamykający stawkę IV ligi Górnik do Jasienicy przyjechał w siedmioosobowym składzie. W niespełna dziesięć minut gospodarze czterokrotnie ulokowali piłkę w siatce. Dwukrotnie golkipera gości pokonał Dariusz Łoś, po razie Robert Basiura i Krzysztof Koczur. Niebawem pszowianie poddali się. Jeden z zawodników zgłosił uraz, wobec zdekompletowania zespołu arbiter zakończył zawody.

Wydział Gier ŚlZPN zweryfikuje zapewne rozstrzygniecie meczu jako walkower na korzyść jasieniczan.

Drzewiarz Jasienica – Górnik Pszów 4:0 1:0 Łoś (1') 2:0 Łoś (2') 3:0 Basiura (6') 4:0 Koczur (9')

Drzewiarz: Żerdka – Kliber, Waliczek, Romanowicz, Lapczyk, Sekuła, Greń, Łoś, Papatansiu, Koczur, Basiura Trener: Kościelniak