Bardzo udanie zaprezentował się w sobotnim meczu I ligi Kamil Adamek. Wypożyczony z Jasienicy napastnik przesądził o komplecie zdobyczy swojego aktualnego zespołu.

adamek_kamil Pierwszy gol Kamila Adamka w barwach suwalskich Wigier nie był tak cenny, bowiem mimo prowadzenia zespół napastnika z Kaczyc przegrał 1:3 z Chrobrym Głogów. W sobotni wieczór beniaminek I ligi walczył o punkty w Katowicach i uczynił to ze znacznie lepszym skutkiem. W 60. minucie meczu snajper przebywający na wypożyczeniu z Drzewiarza Jasienica wpisał się listę strzelców. Po podaniu z głębie pola zachował się, jak na rasowego napastnika przystało, ograł bramkarza i z okolic 16 metra celnie uderzył. Na boisku Adamek przebywał do 69. minuty, kiedy szkoleniowiec zdecydował się na zmianę autora jedynego trafienia w spotkaniu z GKS-em.

Po 7. kolejkach zespół Kamila Adamka plasuje się w środkowej strefie tabeli zaplecza ekstraklasy. Napastnik wystąpił w czterech pojedynkach, łącznie na I-ligowych murawach przebywał w tym sezonie przez  273 minuty.