W gronie młodych tenisistów do lat 8 oraz do lat 10 rywalizowano na kortach Beskidzkiego Klubu Tenisowego w Bielsku-Białej. Podopieczni miejscowego klubu wystartowali z powodzeniem. Ogółem w dwóch kategoriach wiekowych zaprezentowało się 15 młodych tenisistów.

Turniej Mini i Midi tenis 2 Po rozegraniu meczów grupowych w kategorii do lat 8 została wyłoniona czwórka najlepszych. Ostatecznie zwyciężyła Anna Hałat z BKT Advantage, która w finale pokonała Marcela Witka 7/5, 7/6. Miejsca na podium nie zdołał wywalczyć Mikołaj Kocemba, który przegrał z Zuzanną Łukaszczyk 3/7, 7/4, 5/2.

W turnieju do lat 10 zawodnicy rywalizowali w grupie. W decydującym meczu Kuba Jędrzejczak (BKT Advantage) pokonał swojego kolegę klubowego Mikołaja Migdalskiego 6/3. 4. lokata przypadła Maksymilianowi Wrzołowi.

Turniej mini i midi tenis Wyniki mini-tenisa: I miejsce – Anna Hałat (BKT Advantage) II miejsce – Marcel Witek III miejsce – Zuzanna Łukaszczuk IV miejsce – Mikołaj Kocemba (BKT Advantage) Wyniki midi-tenisa: I miejsce – Kuba Jędrzejczak (BKT Advantage) II miejsce – Mikołaj Migdalski (BKT Advantage) III miejsce – Mikołaj Mazur IV miejsce – Maksymilian Wrzoł (BKT Advantage)