W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się mistrzostwa Polski do lat 10 w tenisie. W zawodach wystąpiły dwie zawodniczki BKT Advantage Bielsko-Biała: Weronika Domańska i Zuzanna Kosowska. tenis

W turnieju gry pojedynczej Zuzanna Kosowska przegrała w drugiej rundzie z Sonią Pieczyńską 3:4, 2:4, natomiast Weronika Domańska pokonała Joannę Strzelecką 4:0, 4:1. W trzeciej rundzie Weronika nie dała szans Alyssie Straszewskiej zwyciężając 4:0, 4:0, a w ćwierćfinale pokonała Weronikę Ewald 4:2, 4:1. W półfinale młoda zawodniczka reprezentująca BKT Advantage Bielsko-Biała nie dała rady najwyżej rozstawionej Darii Górskiej przegrywając 0:4, 2:4. Brązowy medal Weroniki to jednak duży sukces i pozytywny bodziec do dalszego ciężkiego treningu.

W turnieju gry podwójnej Weronika w parze z Julią Kiwior w ćwierćfinale pokonały Zuzannę Kosowską, która grała z Nadią Majewską 4:0, 4:1. Wcześniej para Domańska/Kiwior ograły parę Gołda/Nadajewska 4:0, 4:0, a Kosowska/Majewska okazały się lepsze od duetu Głowacka/Kuczyńska 4:3, 4:1. W półfinale Weronika z Julią zwyciężyły 4:2, 4:1 w rywalizacji z parą Ewald/Twarowska. W wielkim finale zawodniczka bielskiego klubu wraz z partnerką pokonały parę Górska/Pawłowska 3:4, 4:0, 10:6. Zdobyły tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Polski.