Przerwa reprezentacyjna dla kibica klubowego potrafi być mecząca. Na szczęście kluby wracają do gry, a wszystkie ligi wznawiają rozgrywki po kilkunastodniowej przerwie. Nie inaczej jest z 1. Ligą, w której występuje Podbeskidzie. Drużyna z Bielska-Białej pojedzie w niedzielę do Niecieczy, by powalczyć o punkty z miejscową Termaliką. 

 

Obecny sezon Górali nie należy do wymarzonych. Zespół jest dopiero na 10. miejscu w tabeli 1. Ligi. Rywalizacja jest jednak bardzo wyrównana, przykładem na to jest fakt, że Podbeskidzie od piątej Stali Rzeszów dzieli zaledwie punkt. Niestety to działa również w drugą stronę. Górale mają zaledwie dwa punkty przewagi nad 13. miejscem. 

 

 

Po serii porażek przyszły jednak upragnione punkty – najpierw zwycięstwo z Chojniczanką, a następnie remis z wysoko postawionym ŁKS-em Łódź. Pytanie jak wygląda forma podopiecznych Dariusza Żurawia po przerwie reprezentacyjnej. Niedzielny rywal do najłatwiejszych nie należy, ale w ostatnich kolejkach wyraźnie obniżył loty względem początku sezonu. Słonie nie wygrali meczu od 20 sierpnia, notując aż cztery remisy w regulaminowym czasie gry oraz jedną porażkę. 

 

Szanse Podbeskidzia są więc niekoniecznie takie małe, zwłaszcza, że w ostatnich latach rywalizacja między oboma klubami była niezwykłe zacięta. Dla kibiców lubiących zakłady sportowe mamy specjalną ofertę od naszego partnera. GO+bet dla czytelników Sportowych Beskidów przygotował powitalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 1100 PLN. Oznacza to, że obstawiając m.in. mecz Podbeskidzia do 1100 PLN nasz zakład jest zabezpieczony. W razie porażki pieniądze są zwracane na saldo bonusowe. By skorzystać z oferty należy zarejestrować się z kodem „SPORTOWEBESKIDY” na stronie GO+bet.