Zwycięstwa sparingowe w bieżącym okresie przygotowawczym doczekali się w Ustroniu. Ale nie wszystko przebiegało w starciu z LKS-em Goleszów po myśli piłkarzy Kuźni.

dankowice pasjonat - kuźnia ustroń

Ekipa a-klasowa z Goleszowa, za sprawą Przemysława Cieślara, objęła w 24. minucie test-meczu prowadzenie. By wejść na właściwe obroty ustronianie trochę czasu potrzebowali. W 38. minucie wyrównał Maciej Wasilewski. Na kolejnego gola trzeba było czekać do 68. minuty. W końcówce z sił opadli rywale, a Kuźnia dodała do dorobku kolejne dwa trafienia. Golkipera LKS-u dwukrotnie z 11 metra pokonał Dawid Kocot. Sparing zatem udany, będący optymistycznym prognostykiem przed dalszą częścią zimowych przygotowań do rundy wiosennej.

Za tydzień czeski test przeciwko zespołowi CVČ Teplička nad Váhom.

Kuźnia Ustroń – LKS Goleszów 4:1 (1:1) Gole dla Kuźni: Kocot – 2 (z rzutów karnych), Wasilewski, testowany zawodnik Gol dla LKS-u: Cieślar

Kuźnia: Piotrowicz – Wasilewski, D.Madzia, Brachaczek, Kuczera, Janoszek, Szymala, Kocot, Marianek, Juroszek, testowany zawodnik oraz Szlajss, Husar, D.Czyż, Węglarz, testowany zawodnik Trener: Żebrowski