Po grze kontrolnej dwóch drużyn Bielskiej Ligi Okręgowej należało oczekiwać wyrównanej walki. Tymczasem spotkanie zakończyło się pogromem...

bestwina_pruchna

Strzelecki festiwal zafundowali sobie piłkarze LKS-u '99 Pruchna, którzy już do przerwy rywalom z Puńcowa zaaplikowali cztery gole. Defensywne problemy Tempa ekipa z Pruchnej wykorzystywała również po przerwie, gromiąc ostatecznie wyjątkowo kiepsko dysponowanego przeciwnika. Honor puńcowian uratował częściowo Marcin Bajger, ale martwić może niemoc zespołu w destrukcji. Po przeciwnej stronie "królem polowania" okazał się Michał Chrysteczko.

– Wynik mówi właściwie sam za siebie, choć mogliśmy tak naprawdę uzyskać dwucyfrową liczbę goli. Sporo sytuacji, dobry mecz w naszym wykonaniu, zwłaszcza do 75. minuty – komentuje Marcin Bednarek, grający trener beniaminka ligi okręgowej.

LKS '99 Pruchna – Tempo Puńców 7:1 (4:0) Gole dla LKS-u '99: Chrysteczko – 4, Bednarek, Pańta, T.Gabryś Gol dla Tempa: Mar.Bajger

LKS '99: Skrocki – Miąsko, Kowal, Bednarek, Wysiński, Pańta, I.Brachaczek, T.Gabryś, M.Wójcik, testowany zawodnik, Chrysteczko oraz K.Brachaczek Trener: Bednarek

Tempo: Żebrowski (S.Szurman) – Żwirek, Olszowy, Popelka, Przybyła, Wesołowski, Mar.Bajger, Wnęk, Gros, Morys, Galiński oraz M.Szurman, Wigłasz Trener: Bakun