- Cały czas mam nadzieję, że ta runda nie będzie należała do złych. To trudne zadanie, punktów nie mamy za dużo, terminarz również nam nie sprzyjał, ale chcemy na koniec rundy być w dobrych humorach. Wierzę, że z Drzewiarzem wygramy i będziemy szli w górę w tabeli. 

 

Drużyna z Czańca podobnie jak my, gra nieźle, a również nie ma za dużo tych punktów. To nie pomaga w budowaniu pewności siebie. Ostatnio jednak LKS wygrał i w meczu z MKS-em Lędziny pójdzie za ciosem. 

 

Spójnia będzie podrażniona ostatnią porażką i u siebie pokona beniaminka z Drogomyśla. 

 

 

Z Polonią przegraliśmy 0:2. Obie bramki padły po stałych fragmentach i mieliśmy po ostatnim gwizdku arbitra poczucie niedosytu. Lider mimo wszystko nie zawiesił poprzeczki tak wysoko, jakbyśmy się tego spodziewali. Każda passa się jednak kończy i typuję remis w meczu z Kuźnią Ustroń. 

 

Podbeskidzie II na wyjazdach, a w roli gospodarza to dwie inne drużyny. Gwarek u siebie jest natomiast solidną ekipą i stawiam na 1X. 

 

Zarówno MRKS, jak i Decor nie jest zadowolony z ostatnich wyników. Czechowiczanie potracili punkty, a zespół z Bełku jest niżej niż wszyscy się spodziewali. Mimo wszystko spotkają się dwie mocne drużyny i tu spodziewam się sensacji - wygrają goście. 

 

Program 11. kolejki: 

 

15.10.2022 r. (sobota), g. 15:00

Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica (g. 11:00) 

LKS Czaniec - MKS Lędziny

Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl 

Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska Górne 

Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

ROW Rybnik - Unia Racibórz 

Unia Turza Śląska - GKS II Tychy 

 

16.10.2022 r. (niedziela), g. 15:00 

MRKS Czechowice-Dziedzice - Decor Bełk