Kolejny w tym sezonie sukces bielszczan to następstwo znakomitej gry w drugiej połowie. Na półmetku to przeciwnik z Czeladzi był lepszy o jedno „oczko”. Gdy drużyny wróciły na parkiet dominacja ekipy DAAS Basket Hills nie podlegała dyskusji. Zarówno w trzeciej, jak i czwartej kwarcie pozwolili rywalom na zdobycie jednakowoż po 13 punktów, sami zanotowali zdobycz odpowiednio na poziomie 29 i 27 pkt. Wygrali ostatecznie 95:66, największy łup indywidualny zaliczyli Robert Kozaczka i Michał Cichoń, którzy zdobyli po 19 „oczek”. Dwucyfrowo punktowali ponadto Piotr Marcol, Piotr Karnia i Mateusz Adamus.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – MCKiS Czeladź 95:66 (27:18, 12:22, 29:13, 27:13)