Na ulicach miast otaczają nas już świąteczne dekoracje, powoli czuć już klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia. W ostatnich dniach obchodziliśmy także uwielbiane przez wszystkich "mikołajki". To nie tylko okazja do obdarowywania najbliższych upominkami, ale również czas pomocy potrzebującym. Wiedzą o tym zawodnicy KS-u Międzyrzecze, którzy po raz kolejny wzięli udział w akcji Szlachetnej Paczki.

 

 

Piłkarze przedstawiciela bielskiej A-klasy "zrzucili” się na prezenty oraz zakupili rzeczy najbardziej pożądane w świątecznym czasie jak: zakup lodówki, chemii gospodarczej, artykułów szkolnych, artykułów spożywczych i tekstylnych oraz małych prezentów na Święta. Międzyrzeczanie pomogli tym samym potrzebującej rodzinie z Jaworzynki. – Pomagamy sobie nie tylko na boisku, ale także poza nim. Wszyscy wiemy w jakim trudnym czasie się znajdujemy, dlatego cieszę się, że akcja w naszym klubie spotkała się z tak dobrym odzewem. Dobro wraca zawsze – mówi w rozmowie z naszym portalem trener KS-u, Arkadiusz Rucki

 

Niejako "rutyniarzem" w Szlachetnej Paczce jest także Iskra Rybarzowice. B-klasowicz już po raz siódmy wziął udział w tej akcji.