Podbeskidzie Bielsko-Biała od kilku tygodni zaangażowane jest w zbiórkę pieniędzy dla trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, który choruje na SMA i wymaga terapii wycenianej na 9 mln zł. Na licytacje na rzecz Wiktorka trafiły już koszulki klubów Ekstraklasy zebrane w ramach akcji #Ekstrapomoc, a także udział w sesji fotograficznej na Stadionie Miejskim. Teraz na aukcję trafił jednodniowy staż w Podbeskidziu, który realizowany będzie w dniu meczu z Wisłą Kraków. W ramach stażu zwycięzca licytacji będzie mógł uczestniczyć w przygotowaniach do meczu, a także zobaczyć mecz na żywo z trybun - czytamy na stronie bielskiego klubu. 
 
Staż będzie jednodniowy, wyłącznie w dniu meczu z Wisłą Kraków, z którą Górale zagrają w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia, o godzinie 15:00. Będzie to 23. kolejka PKO Ekstraklasy.
 
Licytacja prowadzona jest w grupie facebookowej Wiktorek Szczechowiak SMA licytacje pod adresem: https://www.facebook.com/groups/152438540010549/permalink/202901944964208/
Zbiórka trwa na portalu https://www.siepomaga.pl/dla-wiktorka