Z liderem na jego terenie o podreperowanie punktowego dorobku walczył GKS Radziechowy-Wieprz. Beniaminek pomimo ambitnej postawy wyzwaniu nie podołał. Był nieskuteczny. GKS Radziechowy dzierzawa

Podopieczni Mariusza Kozieła rywalizację z liderem rozpoczęli bardzo dobrze. Po upływie pierwszego kwadransa mogli/powinni (niepotrzebne skreślić) zadać rywalowi trzy ciosy, po których prawdopodobnie by się nie podniósł. W 19. minucie faulowany w polu karnym był szarżujący Szymon Byrtek. Do piłki ustawionej na „wapnie” podszedł Piotr Trzop, „jedenastkę” zmarnował. Kilkadziesiąt sekund później pomocnik GKS-u ponownie był nieprzepisowo powstrzymywany tuż przed bramką rywala. Tym razem odpowiedzialność za wykonanie stałego fragmentu gry na swoje barki wziął Łukasz Błasiak. Goście objęli prowadzenie. Co ciekawe, arbiter za faule na Szymonie Byrtku nie pokazał zawodnikom gospodarzy żadnej kartki. Chwil kilka później rozgrywający dobre zawody Byrtek raz jeszcze wpadł w pole karne przeciwnika, tym razem był dla obrońców nieuchwytny, uderzył technicznie nad bramkarzem, minimalnie przestrzelił. Nieco oszołomieni, ofensywnymi zapędami beniaminka, piłkarze lidera w końcówce pierwszej odsłony zdołali doprowadzić do remisu. Po długim zagraniu jeden z nich wyskoczył najwyżej, głową ubiegł Łukasza Byrtka. Przyjezdni przed przerwą zmarnowali jeszcze jedna „setkę” Tym razem pojedynek oko w oko z golkiperem przegrał Błasiak.

Po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie. Akcję bramkową rozpoczął wyrzutem z autu... grający szkoleniowiec GKS-u. Szybko rozegrana futbolówka została dośrodkowana w pole karne, a następnie po główce wylądowała w „sieci”. Gdy w minucie 80. LKS Bełk zdobył trzeciego gola – po kontrowersyjnym rzucie karnym, wydawało się, że to koniec emocji. Ambitnie grająca drużyna z Radziechów zdołała jednak złapać kontakt. Maksymilian Celej wystartował do piłki zagranej przez rywala do własnego golkipera, który popełnił błąd, nastrzelił gracza GKS-u.

LKS Bełk – GKS Radziechowy-Wieprz 3:2 (1:1) 0:1 Błasiak (20' z rzutu karnego) 1:1 Wybierek (40') 2:1 Rasek (52') 3:1 Wybierek (81' z rzutu karnego) 3:2 Celej (88')

GKS: Ł. Byrtek – Kozieł, Dudka, M.Motyka, Noga, P.Motyka (82' Tracz), Janik (46' Celej), Trzop (73' Dziedzic), M.Byrtek, S.Byrtek, Błasiak Trener: Kozieł