Zwycięsko z reprezentacją Polski kategorii wiekowej do lat 16 pożegnał się czechowiczanin Bartłomiej Gajda.

bartek gajda Polska kadra U-16 rozegrała towarzyski mecz z rówieśnikami Rumunii. W Buftea biało-czerwoni triumfowali 2:0, oba trafienia notując w drugiej połowie spotkania (bramki Sebastiana Szymańskiego i Riccardo Gryma). Na przestrzeni całej, 80-minutowej konfrontacji okazję do gry miał Bartłomiej Gajda. Obrońca pochodzący z Czechowic-Dziedzic meczem tym pożegnał się z kategorią wiekową do lat 16. Za kilkanaście dni, dokładnie 24 czerwca, piłkarz Górnika Zabrze ukończy 16 lat i jeśli wciąż będzie znajdywał uznanie w oczach szkoleniowca Bartłomieja Zalewskiego, to reprezentacyjne występy zaliczy już w drużynie U-17.