- Kuźnia to zespół, który punktuje w nieoczywistych meczach i spotkanie z Gwarkiem do takich można zaliczyć. Ustronianie u siebie jeszcze nie wygrali, ale będą zmotywowani, aby sięgnąć po punkty. Mój typ to "X2". 

 

Faworyt tego spotkania jest tylko jeden. MKS, mimo iż powalczył z ROW-em, to jest to najsłabszy zespół w tej lidze i rezerwy Podbeskidzia pewnie zwyciężą. 

 

ROW posiada dobrą ofensywę, ale czechowiczanie są całościowo zespołem lepszym i to w nich upatruję zwycięzcę tego starcia. 

 

Odra jest faworytem w oczach wielu, jednak nie skreślałbym wcale Orła. Drużyna z Łękawicy ma mocny przód, jeśli to będzie ich dzień są w stanie pokusić się o niespodziankę. "X1". 

 

Spójnia zagra na specyficznym obiekcie w Tworkowie i pytanie jak się na nim odnajdzie. W mojej opinii landeczanie nie powinni mieć z tym problemu. Wiem też, że do składu wraca Kamil Jonkisz, który potrafi zrobić różnice. Sądzę, że ekipa z Landek wywiezie trzy punkty. 

 

Widziałem "dwójkę" Rekordu w meczu z Podbeskidzie II. Mimo wysokiego wyniku, podobała mi się gra "rekordzistów". Mocno naciskali na Górali, konstruowali ciekawe akcje... O LKS-ie nie wiele wiem, że typuję, że Rekord swoją solidnością przechyli szalę wygranej na swoją korzyść, choć może też paść remis. 

 

Jesteśmy mocno nieprzewidywalnym zespołem. Z jednej strony przegrywamy z zespołem z Rybnika 0:4, a z drugiej remisujemy z rezerwami Podbeskidzia... Na pewno w meczu z Polonią chcemy pozostawić po sobie dobre wrażenie. Praca treningach w tym tygodniu była bardzo dobra, wszyscy są do mojej dyspozycji i na pewno tanio skóry nie sprzedamy. Chcemy stworzyć widowisko ciekawe dla oka kibica, na dobrym, IV-ligowym poziomie. 

 

Program 7. kolejki:

 

16.09.2023 r. (sobota), g. 16:00

Kuźnia Ustroń - Gwarek Ornontowice (g. 14:00)

MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 

MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW Rybnik

Orzeł Łękawica - Odra Wodzisław

 

17.09.2023 r. (niedziela), g. 16:00

LKS Tworków - Spójnia Landek (g. 15:00)

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Czaniec (g. 15:00)

GKS II Tychy - Decor Bełk 

Tempo Puńców - Polonia Łaziska Górne