Z GKS-em II Tychy zmierzył się zespół Czarnych-Górala Żywiec. Test-mecz wypadł przeciętnie.

czarni_goral Do przerwy żywczanie przegrywali z grającymi w „okręgówce” rezerwami tyskiego GKS-u. W drugiej połowie do remisu doprowadził Radosław Michalski, który futbolówkę do siatki skierował po sparowanym przez bramkarza uderzeniu Piotra Jaroszka. W drużynie Czarnych-Górala zabrakło Damiana Stolarczyka i Casmira Mbachu, który przebywał na testach w Norwegii.

– Motorycznie wyglądaliśmy fajnie. Jestem zadowolony. Wynik udało nam się dogonić. Jesteśmy na dobrym etapie, jeśli chodzi o przygotowania. Mamy jednak dużo do zrobienia jeśli chodzi o grę – ocenia Jaroszek, który zaliczył 90 minut na prawej pomocy. – Grywałem na tej pozycji. Nie miałem problemów. Było nas tylko jedenastu – dodaje nasz rozmówca.

W przyszły weekend ekipa z Żywca zmierzy się z Pasjonatem Dankowice. Mecz rozpocznie się o 13:00 w Pszczynie. Czarni-Góral Żywiec - GKS II Tychy 1:1 (0:1) Gol dla Czarnych-Górala: Michalski Czarni-Góral: Szczotka – Krasny, Klimek, Białas, Małysiak, Biegun, Osmałek, Jaroszek, Motyka, Michalski, Szymoński Trener: Jaroszek