Dwa mecze w turnieju Istria Women's Cup zaliczyła już piłkarska reprezentacja Polski kobiet. W obu na murawie pojawiły się zawodniczki żywieckiego Mitechu.

Mitech Wisniewska Na wstępie turnieju w Chorwacji biało-czerwone pokonały 2:0 reprezentację Irlandię Północną. W tym spotkaniu zarówno Patrycja Wiśniewska, jak i Karolina Koch zaliczyły epizody. Ta pierwsza na murawie pojawiła się w 78. minucie, gdy Polki już prowadziły, z kolei Koch wysłana do boju została dopiero na 120 sekund przed upływem regulaminowego czasu gry.

Drugi mecz polska kadra rozegrała w Buje, mierząc się z gospodyniami rywalizacji. Bramki nie padły. Koch zaprezentowała się na przestrzeni pełnych 90 minut, po godzinie potyczki do „bazy” odesłana została Wiśniewska.

Udział w Istria Women's Cup Polki z duetem zawodniczek Mitechu Żywiec kontynuować będą w poniedziałek. Najbliższe przeciwniczki to futbolistki Rumunii.