Jeden mecz w trwającym sezonie przegrali koszykarze DAAS Basket Hills Bielsko-Biała. W sobotę powetowali sobie niepowodzenie z końcówki listopada. basket hills2 Mecz na szczycie III ligi, rywalizował drugi w tabeli zespół z trzecim, wyrównany przebieg miał tylko w pierwszej kwarcie, którą rezerwy GKS-u Tychy wygrały 20:17. W dalszej fazie pojedynku warunki gry dyktowali gospodarze. Momentami "Hillsi" nie pozwalali rywalom na zbyt wiele, w ostatniej odsłonie gości zdemolowali. Świadczy o tym wynik czwartej kwarty - 21:3.

Świetny mecz zaliczył Kamil Szopa, zdobył 30 punktów. Wtórował mu Grzegorz Błotko, głównie rzucając za "3".

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - GKS II Tychy 82:49 (17:20; 20:13; 24:13; 21:3)

Punkty dla Basket Hills: Kamil Szopa – 30, Grzegorz Błotko – 21, Piotr Karnia – 14, Paweł Garus – 6, Aleksander Śpiewak – 5, Paweł Sablik – 4, Mateusz Adamus – 2.