Bardzo ciekawym okazał się sparing zespołów z Jasienicy i Czechowic-Dziedzic. W Czeskim Cieszynie padły w niedzielnym test-meczu trzy gole.

mrks

W zespole Drzewiarza znów pojawiło się kilku testowanych zawodników w składzie, którzy zwłaszcza w pierwszej połowie stanęli na wysokości zadania. Tę część potyczki jasieniczanie wygrali różnicą dwóch goli, jak na IV-ligowca przystało. Trafienia zanotowali Daniel Jakowienko i Wojciech Struś, który gola zdobył w dość przypadkowych okolicznościach po nastrzeleniu piłki przez czechowickiego golkipera. MRKS we wspomnianym fragmencie sparingu Drzewiarzowi nie ustępował, ale o skuteczną akcję pokusił się dopiero na wstępie drugiej połowy. Krzysztofa Żerdkę do kapitulacji zmusił Michał Puchała. W ostatnich minutach czechowicki zespół próbował wyrównać i był tego bliski, jednak wynik zmianie nie uległ.

Drzewiarz Jasienica – MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (2:0) Gole dla Drzewiarza: Jakowienko, Struś Gol dla MRKS-u: Puchała

Drzewiarz: Żerdka – Lapczyk, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Łoś, Basiura, Romanowicz, Jakowienko, testowany zawodnik, Struś, Kozielski oraz Król, Sekuła, Rac, Pawlus, Jasiński, Fizek, Kozioł, testowani zawodnicy Trener: Kościelniak

MRKS: Testowany bramkarz (Bazin) – Wójcikiewicz, Jonkisz, Gąsiorek, Szal, Żurek, Adamus, Puchała, Adamiec, Żyła, G.Sztorc oraz Then, Miszczak, P.Jurek, Baranowicz, Kupczok Trener: Gazda