Niedzielny konkurs w Wiśle wygrał Jan Hoerl, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata. Drugie miejsce zajął Norweg Marius Lindvik, podium uzupełnił inny z Austriaków - Stefan Kraft. Rywalizacja w Beskidach nie była udana dla polskich zawodników. Podopieczni Michala Doleżala, którzy rozczarowują od samego początku sezonu, nie zameldowali się w pierwszej 10. zawodów.

Najwyżej spośród Biało-Czerwonych sklasyfikowany został Kamil Stoch, któremu skoki na 117 i 116,5 m pozwoliły na zajęcie 11. lokaty. Do 2. serii awansowało jeszcze 2 Polaków. Zawodnik WSS Wisła Piotr Żyła zawody w Wiśle ukończył na 25. pozycji, natomiast inny reprezentant klubu z Wisły, Aleksander Zniszczoł, na 26.

Na jednym skoku dzisiejszy konkurs Pucharu Świata zakończyli Dawid Kubacki (32. miejsce), Paweł Wąsek z WSS Wisła (40.), Tomasz Pilch z WSS Wisła (41.), szczyrkowian Stefan Hula (43.), Jakub Wolny z LKS Klimczok Bystra (45.), Jan Habdas z LKS Klimczok Bystra (46.), Klemens Murańka (47.) i Andrzej Stękała na 49.