Trzy bramki padły w test-meczu, w którym dankowicki Pasjonat zmierzył się z zespołem z Bestwinki. Goli w tym spotkaniu mogło być więcej. Pasjonat1 Zarówno jedna, jak i druga drużyna zmarnowała kilka dogodnych sytuacji. Wynik końcowy brzmiał 3:0 dla reprezentanta „okręgówki”. Spokojnie mogło się skończyć 6:3. W kluczowych momentach, po obu stronach kilka razy zawodziła skuteczność. Dankowiczanie swoją przewagę zdołali jednak udokumentować. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kornel Adamus, który indywidualną szarżę wykończył precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Przed przerwą futbolówkę w siatce, głową po rzucie rożnym, umieścił także Marcin Herman. W drugiej połowie wynik rywalizacji ustalił Łukasz Błasiak. Doświadczony napastnik był nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał. – Rozegraliśmy solidne zawody. Nie straciliśmy bramki, ale popełniliśmy kilka błędów, po którym rywale mieli wyborne okazje. My również zmarnowaliśmy kilka. M.in. Jakub Ogiegło miał dwie setki. Nie zrealizowaliśmy wszystkich założeń. Nad tym będziemy pracować. Mecz mogę ocenić jako pożyteczny – mówi Artur Bieroński.

W przyszły weekend Pasjonat zmierzy się z MKS-em Lędziny. Jeśli dopisze pogoda mecz odbędzie się w sobotę w Dankowicach

Pasjonat Dankowice – KS Bestwinka 3:0 (2:0) Gole: Adamus, Herman, Błasiak

Pasjonat: Sikora – Lech, Dawidek, Bieroński, testowany zawodnik, Adamus, testowany zawodnik, Herman, Stasica, testowany zawodnik, Ogiegło oraz Błasiak, Michał Wróbel, Marcin Wróbel, Sternal Trener: Bieroński