Coraz lepiej „w boju” prezentuje się Spójnia Landek. Świadczy o tym sparingowe zwycięstwo w konfrontacji z Polonią Głubczyce. Spojnia_Landek Podopieczni Jarosława Zadylaka po pierwszej połowie rywalizacji z trzecioligowcem prowadzili 2:0. Pierwsza bramka dla Spójni była dziełem zawodnika Polonii, drugą na swoim koncie zapisał Adrian Szwarc. W przerwie obaj szkoleniowcy zdecydowali się na szereg zmian. W drugiej odsłonie drużyna z Głubczyc, za sprawą Tomasza Cieślika, złapała kontakt, ale nie zdołała doprowadzić do remisu.

Polonia Głubczyce - Spójnia Landek 1:2 (0:2) Gole dla Spójni: Szwarc, samobójcza

Spójnia: Jacak - Hałat, Genc, testowany zawodnik, Lech, Kubica, Gomółka, Szwarc, testowany zawodnik, Górniak, testowany zawodnik oraz Jodłowiec, Łacek, Makowski, Folek, Stawicki i 2 testowanych zawodników Trener: Zadylak