Gdy spojrzymy na wyniki 25. kolejki bielskiej a-klasy, w oczy "rzuca się" wynik meczu w Kobierniach. M.in. o ty wydarzeniu opowiada dla naszego portalu Zbigniew Sysło, szkoleniowiec Sokoła Zabrzeg.

aklasa_bielsko

- Bestwinka podtrzymała dobrą passę, bo wygrała kolejne spotkanie, wcześniej także remisowała. To już chyba szósty, albo siódmy ich mecz bez przegranej. Ale wyniku z Międzyrzeczem można było spodziewać się.

Dobry dla nas wynik w Pisarzowicach, bo walczymy z MRKS-em o utrzymanie. Ale Pionier to najlepiej poukładany zespół w tej lidze, dlatego ich zwycięstwo było niemalże pewne.

Zagraliśmy w Kobiernicach samymi juniorami i jednym oldboyem. Dodatkowo bramkarz szybko dostał dwie żółte kartki... Tragedia, to była rzeź. Chłopcy stali i nie potrafili nic zrobić...

W Kozach spotkały się dwie drużyny spokojne o swój byt, toteż zagrały o przysłowiową "pietruszkę". Podzielili się punktami i chyba jedni i drudzy byli zadowoleni.

Kolejny dobry dla nas wynik to rezultat starcia w Wilkowicach. Ale jeśli chodzi o sam wynik, to Wilkowice na pewno są mocniejszą ekipom od Beskidu. O żadnym zaskoczeniu nie ma więc mowy.

W Buczkowicach mierzyły się dwie nie zagrożone niczym drużyny. Stawiałem przed meczem na Sokoła i myślałem, że prowadząc 2:0 poradzą sobie. Ale po przerwie goście zmobilizowali się i zdołali doprowadzić do remisu.

Wyniki 25. kolejki: 21.06.2013 r. (sobota): KS Bestwinka - KS Międzyrzecze 5:1

23.06.2013 r. (niedziela): Pionier Pisarzowice – MRKS II Czechowice-Dziedzice 4:0 (1:0) Soła Kobiernice – Sokół Zabrzeg 15:0 (4:0) Orzeł Kozy – Czarni Jaworze 1:1 (0:0) GLKS Wilkowice – Beskid Godziszka 1:0 (1:0) Sokół Buczkowice – LKS Mazańcowice 2:2 (2:0)