Wydział Gier i Dyscypliny żywieckiego podokręgu podjął decyzje dotyczące wydarzeń, które miały miejsce podczas meczu 7. kolejki A-klasy w Czernichowie. Spotkanie zostało przerwane w 78. minucie. bozpn_logo Przypomnijmy, iż na niespełna kwadrans przed końcem meczu Magórki Czernichów z Sołą Rajcza doszło do naruszenia nietykalności sędziego i zawodnicy przedwcześnie udali się do szatni. W tym momencie gospodarze prowadzili 2:1. Zgodnie z regulaminem rozgrywek Wydział Gier i Dyscypliny zweryfikował wynik spotkania na korzyść gości. Magórka została ukarana walkowerem.

Wojciech Jasiewicz, zawodnik klubu z Czernichowa, który naruszył nietykalność sędziego, za wysoce niesportowe zachowanie został zdyskwalifikowany na sześć miesięcy.