Zmagania w rundzie wiosennej IV ligi rozpoczną się w sobotę, 12 marca 2022 r.. Już na samym wstępie będzie świadkami derbów z udziałem beskidzkich ekip. Spójnia Landek przed własną publicznością podejmie LKS Bestwina, natomiast futboliści z Bielska-Białej udadzą się do Czańca. MRKS Czechowice-Dziedzice z kolei podejmować będzie Góral Żywiec. W pozostałych meczach z udziałem "naszych" Orzeł zmierzy się z Decorem Bełk, Kuźnia konfrontować będzie z rezerwami Piasta, a Drzewiarz gościć będzie w Gorzycach. 

 



Najbardziej obfitymi w derby będą kolejki numer 16. i 20., 22., 24. 28. i 29., kiedy to dojdzie w obu przypadkach do tercetu meczów ekip z beskidzkiego regionu. Nie będzie z kolei ani jednego weekendu bez derbowych emocji.
 

Wiosenny terminarz beskidzkich drużyn IV ligi śląskiej, grupy 2:
 

16. kolejka - 12.03.2022 r. 
Spójnia Landek - LKS Bestwina 
Orzeł Łękawica
- Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec 
Kuźnia Ustroń
- Piast II Gliwice 
Czarni Gorzyce - Drzewiarz Jasienica   
GKS II Tychy - ROW 1964 Rybnik 
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni-Góral Żywiec 
Unia Książenice - Unia Turza Śląska

 

17. kolejka - 19.03.2022 r. 
Czarni Gorzyce - ROW 1964 Rybnik 
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 
Unia Książenice - Spójnia Landek 
Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice 
Czarni-Góral Żywiec - GKS II Tychy 
Piast II Gliwice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 
LKS Czaniec - Orzeł Łękawica 

Decor Bełk - LKS Bestwina 


18. kolejka - 26.03.2022 r. 

Spójnia Landek - LKS Bełk 
LKS Bestwina - LKS Czaniec 
Orzeł Łękawica 
 - Piast II Gliwice 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 
Kuźnia Ustroń 
 - ROW 1964 Rybnik 
Czarni Gorzyce - Czarni-Góral Żywiec 
GKS II Tychy - Unia Turza Śląska 
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Książenice 


19. kolejka - 2.04.2022 r. 

MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek 
Unia Książenice - GKS II Tychy 
Unia Turza Śląska - Czarni Gorzyce 
Czarni-Góral Żywiec - Kuźnia Ustroń 
ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 
Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica 
Piast II Gliwice - LKS Bestwina   
LKS Czaniec - Decor Bełk  


20. kolejka - 9.04.2022 r. 

Unia Książenice - Czarni Gorzyce 
Spójnia Landek - LKS Czaniec 
Decor Bełk - Piast II Gliwice 
LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica 
Orzeł Łękawica
 - ROW 1964 Rybnik 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 
Kuźnia Ustroń
 - Unia Turza Śląska 
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice 


21. kolejka - 16.04.2022 r. 

GKS II Tychy -  Spójnia Landek 
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni Gorzyce 
Unia Książenice - Kuźnia Ustroń 
Unia Turza Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała   
Czarni-Góral Żywiec - Orzeł Łękawica 
ROW 1964 Rybnik - LKS Bestwina  
Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk
Piast II Gliwice - LKS Czaniec 


22. kolejka - 23.04.2022 r. 

Spójnia Landek  - Piast II Gliwice 
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 
Decor Bełk - ROW 1964 Rybnik 
LKS Bestwina - Czarni-Góral Żywiec 
Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała  - Unia Książenice 
Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 
Czarni Gorzyce - GKS II Tychy 


23. kolejka - 30.04.2022 r. 

Czarni Gorzyce - Spójnia Landek 
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń  
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 
Unia Książenice - Orzeł Łękawica 
Unia Turza Śląska - LKS Bestwina  
Czarni-Góral Żywiec - Decor Bełk
ROW 1964 Rybnik - LKS Czaniec 
Drzewiarz Jasienica - Piast II Gliwice 

 

24. kolejka - 7.05.2022 r. 

Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 
Piast II Gliwice - ROW 1964 Rybnik 
LKS Czaniec - Czarni-Góral Żywiec 
Decor Bełk - Unia Turza Śląska 
LKS Bestwina  - Unia Książenice 
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
 - GKS II Tychy 
Kuźnia Ustroń - Czarni Gorzyce 

 

25. kolejka - 14.05.2022 r. 

Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek 
Czarni Gorzyce - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 
GKS II Tychy - Orzeł Łękawica  
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina 
Unia Książenice - Decor Bełk
Unia Turza Śląska -  LKS Czaniec 
Czarni-Góral Żywiec - Piast II Gliwice 
ROW 1964 Rybnik - Drzewiarz Jasienica 

 

26. kolejka - 21.05.2022 r. 
Spójnia Landek - ROW 1964 Rybnik 
Drzewiarz Jasienica - Czarni-Góral Żywiec 
Piast II Gliwice - Unia Turza Śląska 
LKS Czaniec - Unia Książenice 
Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice 
LKS Bestwina - GKS II Tychy 
Orzeł Łękawica - Czarni Gorzyce 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń 

 
27. kolejka - 25.05.2022 r. 

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek 
Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica 

Czarni Gorzyce - LKS Bestwina  
GKS II Tychy - Decor Bełk 
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec 
Unia Książenice - Piast II Gliwice 
Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica   
Czarni-Góral Żywiec - ROW 1964 Rybnik 

 

28. kolejka - 28.05.2022 r. 
Spójnia Landek - Czarni-Góral Żywiec 
ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska 
Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice 
Piast II Gliwice - MRKS Czechowice-Dziedzice 
LKS Czaniec  - GKS II Tychy 
Decor Bełk - Czarni Gorzyce 
LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń 
Orzeł Łękawica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 

 

29. kolejka - 4.06.2022 r. 
Orzeł Łękawica - Spójnia Landek 
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bestwina 
Kuźnia Ustroń
 - Decor Bełk
Czarni Gorzyce - LKS Czaniec 
GKS II Tychy - Piast II Gliwice 
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica 
Unia Książenice - ROW 1964 Rybnik 
Unia Turza Śląska - Czarni-Góral Żywiec  


30, kolejka - 11.06.2022 r. 

Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec 
Spójnia Landek
 - Unia Turza Śląska 
Czarni-Góral Żywiec - Unia Książenice 
ROW 1964 Rybnik -  MRKS Czechowice-Dziedzice  
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy 
Piast II Gliwice - Czarni Gorzyce 
Decor Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 
LKS Bestwina - Orzeł Łękawica