Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej IV ligi śląskiej gr. 2 w sezonie 2022/2023 w rundzie wiosennej. Już na samym wstępnie zabraknie derbowych pojedynków z udziałem beskidzkich ekip. Czechowicki MRKS podejmować będzie Drzewiarza Jasienica, natomiast w Ustroniu miejscowa Kuźnia zmierzy się z Orłem Łękawica. Pozostali beskidzcy przedstawiciele wystąpią w roli gości: beniaminek z Drogomyśla zmierzy się na terenie Unii Turza Śląska, LKS Czaniec ROW-u Rybnik, w Tychach rezerwy Podbeskidzia konfrontować będą z "dwójką" GKS-u, a Spójnia o trzy punkty powalczy z Gwarkiem Ornontowice.

 

 

Zmagania w rundzie wiosennej IV ligi rozpoczną się w sobotę, 11 marca 2023 r. Ostatnia kolejka w rundzie wiosennej została zaplanowana na 11 czerwca br. Wówczas to m.in. Kuźnia stoczy batalię ze Spójnią Landek. 

 

Terminarz IV ligi śląskiej, gr. 2 w rundzie jesiennej: 

 

16. kolejka - 11-12.03.2023 r.

MKS Lędziny - Unia Racibórz
GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Decor Bełk- Polonia Łaziska Górne
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska- Błyskawica Drogomyśl
ROW 1964 Rybnik - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica

 

17. kolejka - 18-19,03.2023 r. 
Gwarek Ornontowice - Orzeł Łękawica
Decor Bełk - Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń - MKS Lędziny
Spójnia Landek - ROW 1964 Rybnik
LKS Czaniec - Unia Turza Śląska
Błyskawica Drogomyśl - MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy

 

18. kolejka - 25-26.03.2023 r.
MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Górne
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica
Decor Bełk - Błyskawica Drogomyśl
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Unia Turza Śląska - Spójnia Landek
ROW 1964 Rybnik - Orzeł Łękawica
Gwarek Ornontowice - Kuźnia Ustroń

 

19. kolejka - 1-2.04.2023 r.
Decor Bełk - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - MKS Lędziny
Kuźnia Ustroń - ROW 1964 Rybnik
Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl - GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

 

20. kolejka - 8.04.2023 r. 
MKS Lędziny - Polonia Łaziska Górne
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz - Błyskawica Drogomyśl
GKS II Tychy - LKS Czaniec
Decor Bełk - Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska- Kuźnia Ustroń
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Ornontowice

 

21. kolejka - 15-16.04.2023 r.
Decor Bełk - Orzeł Łękawica
ROW 1964 Rybnik - MKS Lędziny
Gwarek Ornontowice - Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - GKS II Tychy
LKS Czaniec - Unia Racibórz
Błyskawica Drogomyśl - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska Górne

 

22. kolejka - 22-23.04.2023 r. 
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKS Lędziny - Drzewiarz Jasienica
Polonia Łaziska Górne - Błyskawica Drogomyśl
Unia Racibórz - Spójnia Landek
GKS II Tychy - Orzeł Łękawica
Decor Bełk - Kuźnia Ustroń
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice
Unia Turza Śląska- ROW 1964 Rybnik

 

23. kolejka - 29-30.04.2023 r. 
MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik
Unia Turza Śląska- MKS Lędziny
Gwarek Ornontowice - Decor Bełk
Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy
Orzeł Łękawica - Unia Racibórz
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne
Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica

 

24. kolejka - 3.05.2023 r. 
MKS Lędziny - Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica
Unia Racibórz - Kuźnia Ustroń
GKS II Tychy - Gwarek Ornontowice
Decor Bełk - ROW 1964 Rybnik
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska

 

25. kolejka - 6-7.05.2023 r. 
MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Lędziny
Unia Turza Śląska - Decor Bełk
ROW 1964 Rybnik - GKS II Tychy
Gwarek Ornontowice - Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica - Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec - Błyskawica Drogomyśl

 

26. kolejka - 13-14.05.2023 r.
MKS Lędziny - LKS Czaniec
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica
Polonia Łaziska Górne - Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
Unia Racibórz - ROW 1964 Rybnik
GKS II Tychy - Unia Turza Śląska
Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice

 

27. kolejka - 20-21.05.2023 r.
Decor Bełk - MKS Lędziny
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy
Unia Turza Śląska - Unia Racibórz
ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl
Spójnia Landek - LKS Czaniec

 

28. kolejka - 27-28.05.2023 r.
MKS Lędziny - Spójnia Landek
LKS Czaniec - Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl - Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne - ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS II Tychy - Decor Bełk

 

29. kolejka - 3-4.06.2023 r. 
GKS II Tychy - MKS Lędziny
Decor Bełk - Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Turza - Polonia Łaziska Górne
ROW 1964 Rybnik - Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice - Błyskawica Drogomyśl
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec
Orzeł Łękawica - Spójnia Landek

 

30. kolejka - 10-11.06.2023 r. 
MKS Lędziny - Orzeł Łękawica
Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
Błyskawica Drogomyśl - ROW 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica - Unia Turza Śląska 
Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Decor Bełk
Unia Racibórz - GKS II Tychy