Całkowicie nowa grupa w bielskiej szkółce obejmować będzie dzieci z rocznika 2017. – Dostrzegamy zapotrzebowanie na stworzenie takiej właśnie grupy. Wedle naszej koncepcji zajęcia dla najmłodszych będą miały przede wszystkim charakter ogólnorozwojowy, a kluczowym elementem treningów będzie doskonała zabawa wśród rówieśników pod fachową opieką szkoleniową – zapowiada Krystian Gańczarczyk, menadżer Football Academy Bielsko-Biała.


Po trwającym aktualnie naborze grupa rozpocznie zajęcia już w marcu. Miejscem treningów będzie wpierw hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 37 na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, a gdy już aura na to najmłodszym piłkarzom pozwoli przeniosą się na trawiaste boisko „Kids Arena” w Wapienicy. – Warunki mamy komfortowe i niewątpliwie jest to jeden z powodów, że do naszej szkółki chętnych nie brakuje – przyznaje Gańczarczyk. – Również w pozostałych rocznikach aż do 12. roku życia dziecka prowadzimy obecnie nabory uzupełniające – dodaje.

Zapisów dokonać można przez specjalny formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest pod linkiem: https://www.footballacademy.pl/rodzic/zapisz-sie. Informacje szczegółowe udzielane są pod numerem telefonu: 784-455-840.