Na sobotę zaplanowano turniej dla dzieciaków uczęszczających na co dzień do bielskich przedszkoli. W turnieju „Przedszkoliada 2013” może wziąć udział reprezentacja każdego przedszkola.

dzieci_pilka nozna

Organizatorem jest Gmina Bielsko-Biała, Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także szkółka piłkarska Football Academy. Zmagania dzieciaków zaplanowano na popularnej „Górce”, gdzie w sobotę 15 czerwca o godzinie 11:00, nastąpi uroczyste otwarcie turnieju.

Zapisy do udziału w turnieju można składać drogą elektroniczną, na adres: bielsko-biala@footballacademy.pl. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest reprezentacja składająca się z minimum pięciu uczestników. Co ciekawe, w zespołach mogą występować zarówno chłopcy, jak również dziewczynki. Jedynym obostrzeniem w stosunku do przedszkoli, jest możliwość wystawienia tylko jednego zespołu przez daną placówkę.

Więcej szczegółowych informacji, udzielają koordynatorzy turnieju: Krystian Gańczarczyk (Football Academy/tel. 784-455-840, e-mail: bielsko-biala@footballacademy.pl), Michał Kłusak (Wydział KFT UM/tel. 33 497 17 14), Marek Gracz (BBOSIR/tel. 33 811 01 55, w. 23).