W Białej Podlaskiej o trzecie ligowe zwycięstwo rywalizował dzisiaj podopieczne Beaty Kuty. Wyjazd pod wschodnią granicę można uznać za udany. mitech3 Zwycięstwem, pewnym, należy dodać, piłkarki Mitechu Żywiec uczciły 80-ty mecz o ekstraligowe punkty. Przyjezdne na prowadzenie wyszły, za sprawą Katarzyny Wnuk, już w 4. minucie spotkania. Mimo kilku okazji zespół z Żywca przed przerwą nie powiększył prowadzenia. Co się jednak odwlecze, to... Początek drugiej odsłony przyniósł kolejne trafienie Mitechu. Futbolówkę głową do celu skierowała Karolina Wiśniewska. Po tym wydarzeniu w szeregi żywczanek wkradło się rozluźnienie, co momentalnie wykorzystały gospodynie. Stracona w 54. minucie bramka podziałała na przyjezdne mobilizująco. Najpierw na listę strzelców wpisała się Halina Półtorak, a na niecały kwadrans przed końcem meczu jego wynik ustaliła Magdalena Chrzanowska.

„Stuknęła” 80-tka, drużyna zaliczyła trzecie zwycięstwo w sezonie. Powrót do Żywca zapewne przebiegał będzie w wesołej atmosferze.

AZS Biała Podlaska – Mitech Żywiec 1:4 (0:1) 0:1 Wnuk (4') 0:2 Wiśniewska (52') 1:2 … (54') 1:3 Półtorak (63') 1:4 Chrzanowska (76')

Mitech: Komosa – Rżany, Zasada (75′ Mikulikova), Wiśniewska, Kuśnierz (80′ Cholewka), Droździk, Chrzanowska, Sykorova, A.Żak,Wnuk, Półtorak Trener: Kuta