W sobotę w Centrum Sportu Rekord Bielsko-Biała toczyła się rywalizacja w grupach B oraz C. W tej pierwszej niepodważalnie najlepsi okazali się zawodnicy Rekordu SI, którzy rzetelnie pokonali zarówno Nemak (3:1), jak i SuperBet (10:1). Walkowerem zakończyła się natomiast potyczka z Marrodentem. W grupie C najlepsi okazali się futboliści Invenio, wygrywając kluczowy mecz z Raben 3:2. 
 
W niedzielę od godziny 16:00 rozpoczęły się natomiast starcia w grupie A. MDJ Gliwice na otwarcie niedzielnej rywalizacji zremisowało bezbramkowo z Decathlonem. W następnych spotkaniach goli natomiast nie brakowało. Tyskie Browary Książęce pokonały 8:2 Decathlon, zaś MDJ Gliwice 6:0. 
 
Przypominamy, że grupa D I Futsal Winter Cup została rozegrana w grudniu 2020 roku. Przez obostrzenia związane z koronawirusem turniej trzeba było odłożyć na marzec i przenieść na... orlik, wszak sport amatorski dozwolony jest tylko na świeżym powietrzu. Jednocześnie informujemy, że faza pucharowa Winter Cup odbędzie się w niedzielę 21 marca. Wkrótce na łamach naszego portalu opublikujemy pełny terminarz rozgrywek.Wyniki fazy grupowej I Futsal Winter Cup:
 
Grupa A
MDJ Gliwice – Decathlon 0:0
Decathlon – Tyskie Browary Książęce 2:8
MDJ Gliwice – Tyskie Browary Książęce 0:6
Aluprof - MDJ Gliwice 0:3
Aluprof - Tyskie Browary Książęce 0:3
Aluprof - Decathlon 0:3

Grupa B
Marrodent - SuperBet 0:3
SuperBet - Nemak 1:3
Rekord SI - Nemak 6:1
Marrodent - Rekord SI 0:3
Marrodent – Nemak 0:3
SuperBet - Rekord SI 1:10

Grupa C
Abakon – AMS Bielsko 1:3
Raben - Invenio 2:3
Abakon – Raben 1:9
AMS Bielsko – Invenio 2:7
Abakon – Invenio 3:7
AMS Bielsko - Raben 3:3

Grupa D
ABB - TI Fluid 3:6
Murapol - Re Bena Gesta 2:8
ABB - Murapol 1:5
TI Fluid - Re Bena Gesta 2:9
ABB - Re Bena Gesta 6:13
TI Fluid - Murapol 3:4