Bielszczanie podejmowali w kolejnym II-ligowym spotkaniu koszykarzy krakowskiej Wisły. Mecz rozpoczął się od błyskawicznego prowadzenia gospodarzy 8:0, ale „Biała Gwiazda” na finiszu pierwszej kwarty potrafiła stratę odrobić, a nawet wyjść na prowadzenie 19:17. Od tego momentu zawodnicy DAAS Basket Hills jednak wyraźnie podkręcili tempo, na przerwę w meczu schodząc z zapasem 8 „oczek”. Popisem w ich wykonaniu był trzeci fragment potyczki, po którym kwestia wygranej była w zasadzie przesądzona. Ostatnia kwarta przebiegła pod kontrolą bielskiej drużyny, która triumfował w sposób efektowny 93:73.

Indywidualnie Wiśle najwięcej problemów sprawili Robert Kozaczka i Grzegorz Szybowicz, zapisujący na swoim koncie odpowiednio 25 i 20 punktów. Pod tablicami królował zbierając 14 piłek Maciej Goryl, a debiutu w II lidze dostąpili juniorzy Marcin Kleszcz i Maciej Wojdyła.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – Wisła Kraków 93:73 (20:19, 22:15, 28:18, 23:21)