- Rezerwy GKS-u Tychy są młodym zespołem. Piłkarze z Czańca będą natomiast podrażnieni po ostatniej porażce i mają za sobą atut własnego boiska. 1X. 

 

Patrząc na ostatnie wyniki i pozycję w tabeli faworytem jest "dwójka" Podbeskidzia. My jednak mamy coś sobie do udowodnienia. Nie brakuje też podtekstów w tym spotkaniu, gdyż większość naszej kadry to wychowankowie Podbeskidzia. Chcemy jednak się przełamać i liczymy, że punkty zostaną w końcu u nas. 

 

Błyskawica jest na razie rewelacją tych rozgrywek. Mam w tym klubie sporo znajomych i kibicuje im. Drogomyślanie wygrają z Unią Racibórz. 

 

 

MRKS to obecny lider i mieliśmy okazję się zmierzyć z tym zespołem. Zapewne znów będzie chciał wygrać, lecz na terenie Orła Łękawica nie będzie o to łatwo. X2. 

 

Kuźnia, podobnie jak my, znajduje się w strefie spadkowej. Unia Turza Śląska jest faworytem tego meczu i owy status potwierdzi na boisku. 

 

Spójnia Landek podejmować będzie Decor Bełk, który zawsze jest groźnym rywalem. Słyszałem pozytywne recenzje o landeczanach, lecz w tym meczu upatruję podziału punktów. 

 

Program 5. kolejki: 

 

3.09.2022 r. (sobota), g. 16:00

LKS Czaniec - GKS II Tychy (g. 11:00)

Polonia Łaziska Górne - MKS Lędziny (g. 14:00)

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 

Błyskawica Drogomyśl - Unia Racibórz 

Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice 

Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska 

Gwarek Ornontowice - ROW Rybnik 

Spójnia Landek - Decor Bełk (g. 17:00)