Miło nam poinformować o rozpoczęciu medialnej współpracy przez nasz portal z klubem tenisowym Beskidzkie Towarzystwo Tenisowe „Wielki Szlem”, stacjonującym w Bielsku-Białej.

wielki_szlem

BTT „Wielki Szlem” to inicjatywa grupy zapaleńców, by stworzyć profesjonalny klub tenisowy w stolicy Podbeskidzia. Główne cele klubu to rozwój dyscypliny i popularyzowanie tenisa ziemnego oraz szkolenie sportowe i wychowawcze dzieci oraz młodzieży. Zajęcia prowadzone są indywidualnie, natomiast w szkółce tenisowej, w grupach kilkuosobowych, dwa-trzy razy w tygodniu. Dzieci dobierane są do grup w zależności od wieku, poziomu sprawności motorycznej, jak i stopnia umiejętności. Pozwala to nawiązać im prawdziwą rywalizację miedzy sobą i gwarantuje skuteczność w nauczaniu gry.

Sukcesy klubu, jak i bieżące wydarzenia będziemy przybliżać teraz naszym Czytelnikom, na mocy Patronatu Medialnego nad BTT „Wielki Szlem” i jego podopiecznymi. Szczególnym zainteresowaniem internautów powinny cieszyć się konkursy organizowane na łamach naszego portalu. Dla zwycięzców przewidujemy darmowe lekcje tenisa ziemnego! Każdy zatem może spróbować swoich sił i podszkolić się w coraz popularniejszej dyscyplinie sportu w naszym kraju i beskidzkim regionie.