Pierwszy tydzień treningów, pierwszy sparing, pierwsze wzmocnienia – pierwszy tydzień IV–ligowej Spójni Landek poniżej. landek spojnia Z BKS-em Bielsko-Biała rywalizował beniaminek IV ligi śląskiej na wstępie przygotowań. Przegrał 1:4, do przerwy remisując. – Z pierwszej połowy jestem bardzo zadowolony. Graliśmy niezłą piłkę. Po przerwie mieliśmy mniej sił, później rozpoczęliśmy przygotowania, grali testowani zawodnicy – mówi Jarosław Zadylak.

Niebawem wyjaśni się przyszłość Tomasza Zyzaka, który wiosną grał dla Spójni w ramach wypożyczenia z Pniówka Pawłowice Śląskie. Nowymi piłkarzami beniaminka zostaną – Daniel Gurbisz z Nadwiślana Góra oraz Michał Czyż z Iskry Pszczyna. W test-meczu z bialską Stalą wzięło udział kilku testowanych zawodników, m.in. młodzieżowcy GKS-u Jastrzębie i Rekordu Bielsko-Biała.

W najbliższą sobotę Spójnia u siebie podejmie Uranię Ruda Śląska.