- Widzę chęć do pracy, a to jest dla mnie bardzo ważne - przyznaje na wstępie rozmowy z naszym portalem trener Drzewiarza, Łukasz Błasiak. Zespół z Jasienicy zamyka ligową tabelę i nie ma co ukrywać, tak słabej rundy w wykonaniu Drzewiarza nie było od lat. 4 zwycięstwa, 1 remis i 10 porażek - to jesienny bilans ekipy z Jasienicy, która ostatecznie zgromadziła na swoim koncie 13 punktów. Mimo to jasieniczanie ambitnie podeszli do swoich obowiązków na początku przygotowań, podczas których nie zabrakło nowych twarzy. 

 

- Naszym priorytetem transferowym jest wzmocnienie defensywnych. Trenuje z nami kilku zawodników, którzy mogą poprawić naszą grę w obronie. Jest z nami także powracający po kontuzji Anton Fizek. Chcemy się przede wszystkim wzmocnić jakościowo, choć teraz to nie jest takie proste, ale robimy co możemy. Frekwencja na treningach jest dobra, ciężko pracujemy i wierzę, że to zaprocentuje podczas nadchodzącej rundy - zdradza Błasiak. 

 

Już w nadchodzący weekend ekipa z Jasienicy rozegra pierwszy mecz kontrolny w 2023 roku. Ich rywalem będzie przedstawiciel Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej, Iskra Pszczyna.