Na „Górce” swoją aktualną dyspozycję skonfrontowały zespoły LKS-u Bestwina i Czarnych Jaworze...

LKS Bestwina - MRKS Czechowice W grze kontrolnej mistrza jesieni w bielskiej A-klasie z przedstawicielem ligi okręgowej żadna z drużyn nie potrafiła udokumentować swojej wyższości. Do przerwy po golu Wojciecha Lisewskiego, bestwinianie prowadzili 1:0. Mogli tę odsłonę zaznaczyć w bardziej okazały sposób, ale w trzech sytuacjach sam na sam doskonale bronił... Mateusz Kudrys, który w pierwszej połowie został "wypożyczony" do Czarnych wobec braku golkipera w tej drużynie. Druga część to nieznaczna przewaga ekipy z Jaworza, udokumentowana dwoma trafieniami, w tym nieco przypadkowym na 1:1, gdy golkiper LKS-u "nastrzelił" piłką Jakuba Pilcha. Remis w test-meczu LKS Bestwina uratował na 10 minut przed jego zakończeniem.

Warto odnotować występ w drużynie bielskiej "okręgówki" dwóch nowych, zatwierdzonych piłkarzy. Z Wilamowiczanki do Bestwiny trafili pomocnicy - Przemysław Łoś oraz Jakub Denys. A w kontekście przywołanego sparingu szkoleniowiec Sławomir Szymala nie ma wątpliwości: - Mamy jeszcze sporo do poprawy.

Czarni Jaworze – LKS Bestwina 2:2 (0:1) Gole dla Czarnych: J.Pilch – 2 Gole dla LKS-u: Lisewski, Maciążka

LKS Bestwina: Testowany bramkarz (Kudrys) – Żurek, Gołąb, Lisewski, Drobisz, P.Łoś, Puczka, Mizera, Szypuła, Kalamus, Maciejewski oraz Włoszek, Maciążka, Denys, Wolff, Pokusa, Skęczek, M.Droździk, Małaczek, testowany zawodnik Trener: Szymala