Już początek I-ligowego spotkania zwiastował duże emocje i równorzędność zawodów, wszak przez 3 minuty do kosza nie był w stanie trafić żaden z zespołów. W dalszej fazie meczu z kolei najwyższa różnica punktowa wynosiła ledwie 5 „oczek” (33:28 dla gości). Na 10. sekund przed końcem zażartej batalii koszykarze DAAS Basket Hills prowadzili 61:58, ale wówczas celną „trójką” krakowianie doprowadzili do dogrywki. W niej gospodarze inicjatywę posiadali jedynie przez moment, decydujące o wygranej bielszczan punkty zanotował Robert Kozaczka na 55. sekund przed finiszem.

Wspomniany Kozaczka był drugim z najlepszych strzelców ekipy z Bielska-Białej. Prócz 18 punktów zebrał z tablic 14 piłek. Wszechstronnie i efektywnie grał również Grzegorz Szybowicz, który odnotował 26 „oczek”, 5 asyst oraz 4 przechwyty.

TS Wisła Kraków – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 68:70 (11:10, 14:18, 20:15, 16:18, 7:9)