Bez większych problemów "rekordziści" przeszli przez fazę grupową, wygrywając wszystkie 3 spotkania: z Polonią Leszno (2:1), Unią Tarnów (5:0) i Constractem Lubawa (2:0). Rekord nie był jednak jedynym przedstawicielem beskidzkiego regionu w mistrzostwach Polski U-15 w futsalu. W zmaganiach wzięli udział również młodzi zawodnicy GLKS-u. Wilkowiczanie zakończyli mistrzostwa na fazie grupowej, zwyciężając tylko w 1. meczu. 

 Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej. W mojej ocenie mieliśmy sposób wygrywanie, wraz z trwaniem turnieju oglądało się nas chyba coraz przyjemniej. Jestem dumny z naszego zaangażowania. Niesamowicie cieszę się z realizacji celu, który sobie postawiliśmy, czyli zwycięstwa! – przyznał w rozmowie ze stroną klubową Patryk Łach, kapitan zespołu bielszczan. Mocnych na biało-zielonych nie było również w fazie finałowej. W ćwierćfinale 15-latkowie Rekordu odesłali "z kwitkiem" Bór Regut, dzięki wygranej 3:0. Do finału "rekordziści" awansowali pokonując Garbarnię Kraków 2:0. 

W meczu o złoty medal mistrzostw Polski U-15 młodzi futsaliści Rekordu stoczyli batalię z Constractem Lubawa, z którym bielszczanie rywalizowali w grupie. Ponownie po skalp sięgnęli "rekordziści", wygrywając 1:0. Rekord po tym spotkaniu mógł się cieszyć z pierwszego złotego medalu w kategorii U-15. – Broniąc barw Rekordu Bielsko Biała i jadąc na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski nie ma osoby, która nie uważa nas za faworyta i to ma swoje dobre, ale i trudne strony. Trudniej utrzymać się na szczycie, niż na niego wejść, więc tym większy szacunek dla zespołu, zarazem zobowiązanie do ciężkiej pracy. Chylę nisko czoła przed wszystkimi zawodnikami i gratuluję! – powiedział trener drużyny Samuel Jania. 

Rekord: Jakub Florek, Wojciech Zborek - Kacper Pieniądz, Maciej Gołąbek, Mateusz Tekieli, Marcin Ptak, Piotr Wykręt, Antoni Kajstura, Kacper Pawlus, Patryk Łach, Patryk Burda, Maciej Figura, Radosław Górkiewicz, Kacper Madeja

Trenerzy: Samuel Jania (trener), Krzysztof Biłka (II trener/kierownik drużyny)

Wyniki Rekordu w fazie finałowej:

Ćwierćfinał
Bór Regut – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:0)
 
gole: Pawlus - 2, Górkiewicz - 1

Półfinał
Rekord Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)
 
gole: Madeja, Tekieli

Finał
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
 
gol: Górkiewicz

Indywidualne wyróżnienia: 

Najlepszy bramkarz: Wojciech Zborek (Rekord Bielsko-Biała)
 
Najlepszy strzelec: Jakub Durkiewicz (Red Dragons Pniewy)
 
MVP turnieju: Jakub Sadowski (Constract Lubawa)