To tragiczna informacja dla świata sportu nie tylko w naszym regionie. Antoni Juroszek, niespełna 16-letni skoczek narciarski i dwuboista, zawodnik Wisły Ustronianki i uczeń SMS Szczyrk, nie żyje. Antoni Juroszek urodził się 9 lipca 1997 roku. Pochodził z Istebnej. Na co dzień reprezentował barwy klubu Wisła Ustronianka, był również uczniem III klasy Gimnazjum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach. Trenował z powodzeniem zarówno skoki narciarskie, jak i kombinację norweską. W tym sezonie zajął wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej LOTOS Cup w skokach, w swojej kategorii wiekowej. W marcu br., podczas nieoficjalnych Mistrzostw Polski dzieci, zdobył srebrny medal. Młody sportowiec został znaleziony w Istebnej wczoraj. Przyczyny jego śmierci nie są na razie znane.