Kolejne, dziesiąte w jedenastym meczu, zwycięstwo odniósł zespół DAAS Basket Hills. Bielszczanie z tarczą wrócili z Katowic. basket hills Po pierwszej połowie meczu drużyna DAAS Basket Hills przegrywała z KŚ AZS Katowice różnicą pięciu punktów. Goście straty z minimalną nawiązką odrobili w trzeciej kwarcie, po której prowadzili 50:49. W ostatniej części pojedynku postawili kropkę nad „i”. Najwięcej punktów zdobył dla bielszczan Mateusz Adamus – 16. Do gry po kontuzji wrócił lider zespołu Robert Kozaczka.

Zaznaczyć należy, iż dzięki wygranej bielski zespół awansował na pozycję lidera III ligi. MKKS Rybnik, czyli dotychczasowy lider, rozegrał jednak o jeden mecz mniej. Może z „Hillsami” zrównać się punktami.

KŚ AZS Katowice – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 55:63 (18:17; 21:17; 10:16; 6:13)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Mateusz Adamus – 16, Piotr Karnia – 11, Robert Kozaczka – 11, Grzegorz Błotko – 8, Kamil Jurzak – 8, Paweł Sablik – 5, Kamil Szopa – 4.